(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta sigortalı taşımacılık önemli yer tutmaktadır. Öncelikle müşteriler firmalara ilk olarak sigortalı taşımacılığın olup olmadığını sormaktadır. Bu da şu konularda çok önemlidir. Taşınacak olan eşyaların sağlamlığı ve kalitesinin eksilmeyip güvenli bir şekilde taşınması isteğidir. Bu konuda firmamız geniş güvenceler vermektedir. Örneğin; Taşınan eşyaların tamamen mahvolup kötü duruma gelmesi halinde verilen güvencemiz söz konusudur.

Taşıma esnasında eşyaların ve aracın tamamen ziyan olması durumunda güvencemiz vardır. Evden eve taşımacılıkta yapılan işlerin çoğunluğu bu güvenceyle sigortalanmaktadır. Yani sadece eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen ziyan olması durumunda bu sigorta verilmektedir. Diğer bir seçeneğimiz ise; taşınan eşyanın ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında her ikisine de gelen zararın telafi edilmesi için yapılan sigortadır. Bu durumlara eşyaların çalınması, ıslanması ve eksilmesi bu kapsama girmemektedir.

Diğer bir seçeneğimiz ise daha geniş kapsamlı olup, taşınan eşyaların taşınan yerden taşınılan yere kadar uğrayacağı tüm zararları temin etmektedir. Yani yükleme, paketleme, ulaşım, boşaltma ve kısmi hasarları da içine alan geniş bir sigorta şeklidir. Yalnızca eşyanın kendi kusuru bunu kapsamamaktadır. İkinci el eşyalar da hiçbir firma tarafından sigortalanma maktadır.

İlk sigorta şeklimizin üstüne gereken ücreti ödeyerek diğer sigorta şekillerinden de yararlanabilirsiniz. İşinizin tamamıyla mutlu bitebilmesi için firmamızla bu şekilde de görüşebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık anlayışımızda bu şekillerde müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

05 Eylül 2014
461 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN