(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı nakliye piyasasında hizmet alanında önemli bir yer tutmaktadır. Hem ağır hem de çok maliyetli olan bu eşyaların taşınması ayrı kurallar gerektirmekte ve büyük hizmet ve dikkat gerektirmektedir. Genellikle müşterilerin en büyük korkusu olan piyano taşımacılığı firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır.

Piyano taşıyıcılarının yapması gerekenler öncelikle paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmaktadır. Paketleme ve nakil işlemleri yapıldıktan sonra piyano nakliyesi sırasında gerekli yerlerinden bağlanarak yerleştirilip, personellerimiz gerekli özen ve hassasiyetle çalışmaktadır. Öncelikle yetkili personelimiz piyanoyu inceler, inceleme bittikten sonra anlaşma olursa firmamızın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır, taşıma günü ve saati belirlenmektedir.

Firmamız tedbiri elden bırakmayarak piyanoyu sigorta altına alır, en güzel şekilde ambalajlanarak taşıması yapılır. Piyano Taşıma hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Piyano taşınırken mutlaka taşınacak piyanonun nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Piyano taşımacılığı taşınan piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir. Firmamız ise bunu tamamen önlemektedir.

Piyano Taşımacılığın da birtakım olumsuz sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımada işinin ehli personellerle çalışan firmamızla hizmetinizdeyiz.

05 Eylül 2014
501 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN