(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Para Kasası Taşımacılığı

Para Kasası Taşımacılığı

Bankalara ve iş yerlerine özel olarak sunduğumuz para kasası taşıma işlemlerimiz evden eve nakliyat işlemlerinde sizlere sunduğumuz deneyimin dünya standartları ile birleşerek özenle gerçekleştirilmesi sonucunda sizlere sunulmaktadır.

Para kasası taşıma işlemleri elektronik oluşum sebebiyle üst seviye hassasiyet isteyen bir işlemdir. Öncelikle para kasası taşımacılığı sürecinde mutlaka taşıması yapılacak kasanın nasıl nakledileceği planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları önceden yapılması gereklidir. Para kasası nakliyat planı çerçevesi kasanın ambalajlama, paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar firmamız tarafından özenle ve hassasiyetle gerekli önem vermektedir. Para kasası taşımacılığı tecrübelerimiz iş ahlakımızla para kasası taşıma hizmetleri alan müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli sorunsuz bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. Para kasası taşımacılığı ağır malzemeler olduğu için vinç, lift, kızak, kayış sistemi ve uzman kasa taşıyıcı elemanlar ile kasa taşımacılığı yapılmaktadır. Para kasası taşımacılığı hizmeti sürecinde para kasasının taşınacağı merdivenler, çevreye ve eşyalara zarar vermeksizin para kasası taşımacılığı işi yerine getirilir.

Çelik para kasası taşımacılığı genelde merdivenlerden taşınır taşıma sırasında merdivenlerin kullanılamaması durumunda para kasası taşımacılığı işi vinç ile yapılır.

Hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz sorunsuz taşıma işlemi için özel paketleme ve ambalajlama sistemlerimiz mevcut olmakla beraber sarsıntısız taşıma için işin uzmanı olarak bünyemizde çalışan personellerimiz ve taşıma sistemlerimiz ile beklediğiniz özeni ve memnuniyeti sizlere firmamız olarak sunmaktayız.

05 Eylül 2014
497 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN