HİZMETLERİMİZ

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Adana evden eve nakliyat taşıdığı tüm eşyaları sigortalayarak müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmez. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar taşıma kurallarına uygun olarak ayrı paketlenir. Taşıma işlemini yapan personel günlük personel değildir. Kadrolu, eğitimli ve deneyimlidir.

 

BÜRO VE OFİS TAŞIMACILIĞI

Deneyimli eleman eşyaların bulunduğu adreslere gelerek en kaliteli malzemelerle paketlemeleri yapmakta ve asansör sistemi sayesinde araçlara taşımaktadırlar. Sektörde kullanılmakta olan asansör sistemi işleri büyük ölçüde kolayla makta olup ayrıca bu sistem sayesinde ekipte eskisi kadar yorulmamaktadır.

 

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuarlarda olan tüm eserlere özenle ambalaj işlemleri yapılır. Uzun zahmetler sonucu Adana fuar taşımacılığı sizleri pişman etmeden en kısa sürede nakliye işlemleri yapılır.

 

VİLLA TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık sektöründe villalarınızda bulunan tüm eşyalara nihai kurallar çerçevesi içerisinde hizmet verilir. Bundan dolayı villa içerisinde; ev eşyalarınızı özenli şekilde taşıyoruz. Villalarda olan maddi değeri yüksek eşyalar için oldukça pratik işlemler sayesinde taşıma hizmeti verilir. Bundan dolayı sisler bizlere güvenebilirsiniz.

ADRES
Huzurevleri Mh. 1 Sk.
Metro Apt No:5  
Çukurova / ADANA       
TEL
0 322 224 62 62
0 532 667 41 84
0 532 113 66 61
casus telefon
casus teleon
casus telefon