(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermektedir. Kaliteli, güven anlayışıyla, uzman ve deneyimli ekibiyle, personelleriyle yıllardır hizmet vermekteyiz. Verilen fiyatlar arasındaki anormal farklar kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir. Tüm müşterilerimizin bütçesine uygun hizmet anlayışı yüksek kaliteli deneyimleri olan elemanlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız. Elemanlarımız ince çalışarak eşyalarınızı söker, özenli bir şekilde ambalajlar sonrasında ise araçlarda yer alan sabitleme sistemine göre uygun şekilde taşırlar. Eşyalarınız istenilen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır.

Sigortalama işlemi sayesinde eşyalarınıza gelebilecek olan herhangi bir durum karşısında zararınız ödenir. Modern araçlarımız içerisinde yer alan orta, büyük, en büyük şekildeki araçlarımızda muayene ve temizlik işlemleri yapılarak yolları daha güvenli hale getirip, huzur içerisinde taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Ulaşabildiğimiz her yere hizmet vermeye kendini adayan kadromuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hedefimiz; Kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Adana Evden Eve Taşımacılık olarak size sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmanız bizim için çok önemlidir

05 Eylül 2014
481 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN