(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat

Güneş Kargo, deneyimli uzman bir firmadır. Yıllardır kendini geliştirerek Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sunabilen bir firmadır. Her işi kendi ailesinin nakliyesi olarak görüp uzman kadrosu ve güvenilir elemanlarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir. Gerekli görüldüğünde asansörlü taşıma ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yüksek katlardan indirilip tekrar aynı güvenle taşınabilir.

Adana evden eve taşımacılık Uygun ambalaj ve paketleme ile eşyalarınız kırılmadan, zarar görmeden düzenli bir şekilde taşınabilir. Marangozu muz tarafından mobilyalar parçalanıp edilip ithal kalın havalı naylonlarla sarılarak kartonlarla ambalajı yapılır. Mobilyalarınız kirlenmemesi için kalın mukavva ya sarılarak ambalaj edilir. Elektronik eşyalarınızı özenle ayırarak beyaz kağıtlara sarıp kalın kolilere yerleştirip üstüne isimleri yazılır. Avizeler, mutfak eşyaları, antikalar ve temizlik ürünleriniz itinayla muhafaza edilip yerleştirilmektedir.

Adana Aynı zamanda bir aile şirketi gibi olan nakliyat firmamız beraber çalıştığı elemanlara gerekli sektör eğitimini vermesini bilmiş ve onlara “bir müşteri bin müşteri” ilkesini benimseterek bilinçli çalışmalarını sağlayarak müşterileri kendi aileleri olarak görmelerini başarmıştır. Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, piyano taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, sigortalı taşımacılık ve bunların yanında alanında öncü depolama hizmeti ve ambalajlama hizmetiyle kurum ve kuruluşlarının tercihi olmayı başarmıştır. Adana evden eve nakliyat ev, ofis, banka, fabrika, tekstil, piyano, kasa, kurum, antika eşya nakliyesi ve eşya depolama müşterisinin zamanına, haklarına daima saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu mesuliyetini taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı, sağlıklı ilişki kurar.

05 Eylül 2014
469 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN